You might want to visit our North American website:

Huoltoliikeet vedenjäähdyttimet ja lämpöpumpumput

Etelä-Suomi

 

Yht.hlö/ s-posti

 

Puhelin

Sciotec  Oy
Raido Bitter

 

  raido.bitter@sciotec.fi   040 660 9875

Kylmäkolmonen Oy
Tammistonkuja 17 a
01520 Vantaa

 

 

Mikko Puharinen
huolto@kylmakolmonen.fi

 

 050 433 1189

LSK Electrics Oy
Vesijärvenkatu 38
15100 Lahti

 

 

Pasi Koistinen
pasi.koistinen@lvi-expertti.fi

 

 
020 7814 430 
040 554 0817

ISS Palvelut Oy
Jumalniementie 3
48600 Kotka

 

 

Jani-Matti Tujula
jani-matti.tujula@iss.fi

 

 
0400 185 607

Lappeenrannan Jäähdytystekniikka Oy
Lentokentäntie 69
53600 Lappeenranta

 

 

 info@jaahdytystekniikka.fi

 

0400 487 588 


Länsi-Suomi

  Yht.hlö/ s-posti   Puhelin 

Ref-Team Oy
Arhonkatu 12
21200 Raisio

 

Jani Österholm
refteam@refteam.fi

  02 439 6300

TKT-Group Oy
Haarlankatu 4.F
33230 Tampere

 

 

Jukka Lönnqvist 

service@tkt-group.fi

 

  010 337 7690

Are Oy
Ohjelmakaari 10
40500 Jyväskylä

 

 

Esa Maula
esa.maula@are.fi

 

 
040 300 6204

Are Talotekniikka Oy
Välkkilänkatu 7
60100 Seinäjoki

Alue: Seinäjoki ja Vaasa

 

Arttu Saari

arttu.saari@are.fi

 
040 300 5885

 

       

Itä-Suomi

  Yht-hlö/ s-posti    Puhelin 

Kuopion Jäähdytyspalvelu Oy
Peikkoahonpolku 5
70840 Kuopio

 

 

antti.o.nenonen@gmail.com 

  0400 735 669 

Pohjois-Suomi

  Yht.hlö/ s-posti    Puhelin 

ISS Palvelut Oy
Mallastie 1
90520 Oulu

 

 

Mikko Karppinen
mikko.karppinen@iss.fi

 

020 514 3494
040 747 9969