You might want to visit our North American website:

Huoltoliikeet ilmankäsittelylaitteet ja sisäilmatuotteet

Etelä-Suomi

Yht.hlö/ s-posti

Puhelin 

HK-Säätö Oy
Kilonkalliontie 3 B
02610 Espoo

 

Kari Malinen
kari.malinen@hksaato.fi

020 778 0880

0400 434 475

Säätölaitehuolto Oy
Rälssintie 4 A
00720 Helsinki

 

Timo Wilenius
timo.wilenius@saatolaitehuolto.fi

info@saatolaitehuolto.fi

09 3505 760

0500 434 393

LSK Electrics Oy
Vesijärvenkatu 38
15140 Lahti

 

Panu Kytö
panu.kyto@lsk.fi

020 781 4430

044 050 0615

I-Huolto Oy
Alaniitynkatu 6
53550 Lappeenranta

 

Oskari Tolvanen
oskari.tolvanen@i-huolto.fi

 

010 778 0500

044 055 7168

ISS Palvelut Oy

Jumalniementie 3
48600 Kotka

 

Jani-Matti Tujula

jani-matti.tujula@iss.fi

0400 185607

020 5155

0205 152 921

 

 


Länsi-Suomi

  

   

Harrys El Ab Elverksgatan 5
22100 Mariehamn 

 

 

Leif Englund
info@harrysel.ax

 

018 14100

0457 3434 555

Ab ORS Service Oy
Lostisbackantie 8
68600 Pietarsaari

 

Ole Cederberg
info@ors.fi

06 724 3062
040 846 6675

Are Oy
Ohjelmakaari 10 
40500 Jyväskylä

 

Jari Tiihonen
jari.tiihonen@are.fi / juha.hintsa@are.fi

020 530 5500

040 300 5260

M-Ventti Oy
Lapinkatu 1
20740 Turku

 

Nico Lehtilä
m.venttioy@saunalahti.fi

040 964 9985

0500 120 504

TKT-Group Oy
Haarlankatu 4 F
33230 Tampere

 

Jukka Lönnqvist
jukka.lonnqvist@tkt-group.fi

service@tkt-group.fi

0400 902 566

Tammi Kiinteistötekniikka Oy
Gneissikuja 1 H  
65300 Vaasa

Arto Tammi
arto.tammi@tammikiinteistotekniikka.fi 

 
010 322 5700

040 520 6167

 
 

     

Itä-Suomi

   
Iisalmen LVI-Säätö Ky
Kyllikintie 4
74100 Iisalmi

Oskari Martikainen   

oskari@ilvis.fi

 

 
017 825 014

045 137 1619

ISS Palvelut Oy
Itkonniemenkatu 29

70500 Kuopio

Hannu Hyvönen
hannu.hyvonen@iss.fi

 
020 5153 200
 
0500 570 967
 
KAP-TEK Oy
Lylykoskentie 19
80130 Joensuu
 

Timo Haaranen
timo.haaranen@kapoy.fi 


050 407  9242           


Pohjois-Suomi

   

ISS Palvelut Oy
Yrttipellontie 1 D / PL 135
90230 Oulu / 90101 Oulu

Mikko Karppinen
mikko.karppinen@iss.fi

020 514 3494

020 515 7050

040 747 9969

Rovaniemen Sähkö- ja Säätölaite Oy 
Saumaajantie 4
96910 Rovaniemi

Marko Rinne-Kanto
toimisto@rss.fi                                     

016 356 0870

040 585 9371

ARO Systems Oy 
Kempeleentie 7
90400 OULU

 

Urpo Väisänen
urpo.vaisanen@arosystems.fi

 

                                       
 
050 5017 023

 

Aulan automaatioasennus

Tukkipuuntie 18A3

90420 OULU

 

HUOM! Tavaran toimitusosoite:

Aula V-M/K-Market Myllytulli
Puusepänkatu 4

90100 OULU

Veli-Matti Aula

aulanautomaatioasennus@gmail.com

 

040 147 6888

RAU-Service Oy
Haapakoskentie 16
85200 Alavieska

 

Mikko Haapakoski

mikko.haapakoski@rau-service.com 

 050 430 3282